Strona główna

The Best Quality

0

Dodaj elementy do zamówienia

Dodaj
logo EU logo EU
+48 89 646 13 23

Montaż zabudowy Road Ranger

08/05/2019

1 min + film

Szymon Ponichtera

Montaż zabudowy Road Ranger

Facebook
Twitter
Linkedin

Zrób to sam i zainstaluj hardtopa Road Ranger we własnym zakresie. Nie jest to skomplikowane zadanie i jeśli ktoś postępuje zgodnie z instrukcją obsługi – nie powinno być większego problemu.

Montaż zabudowy Road Ranger

 

Pomimo możliwości instalacji zabudowy we własnym zakresie jako producent polecamy montaż w wyspecjalizowanym warsztacie, a najlepszym wyborem jest autoryzowana stacja konkretnej marki. Zawsze należy skonsultować z doradcą serwisowym naszego pojazdu wpływ zamontowanych akcesoriów na gwarancję pojazdu. Sama instalacja hardtopa jest bezinwazyjna, jednak w przypadku podłączenia wiązki elektronicznej do światła wewnętrznego LED, podgrzewania klapy tylnej czy integracji zamka klapy tylnej z systemem zamka centralnego samochodu, wymaga to ingerencji w elektronikę pojazdu, co w przypadku niewłaściwego podłączenia może powodować zwarcia lub niepoprawne działanie elektroniki, co gwarant pojazdu może uznać jako wystarczający powód utraty gwarancji samochodu.

Poprawny montaż zabudowy opisany dokładniej był w tym wpisie.

 

Tradycyjnie w dziale Zrób to sam, zapraszam do obejrzenia filmu (montaż na Nissan Navara NP300), który uruchomisz klikając tu.