Strona główna

The Best Quality

0

Dodaj elementy do zamówienia

Dodaj
logo EU logo EU
+48 89 646 13 23

Nowa linia produktowa Camp Ranger

06/07/2020

3 min

Anna Sakowicz

Nowa linia produktowa Camp Ranger

Facebook
Twitter
Linkedin

W obecnych czasach podróżowanie i przemieszczanie się zmieniło swoją formę. Stało się pełne niebezpieczeństwa, ograniczeń, zakazów i nakazów. Wychodząc naprzeciw aktualnej sytuacji na rynku stworzyliśmy markę Camp Ranger. Nasze produkty z tej linii polecamy osobom ceniących sobie niezależność, komfort i wygodę. Poniżej prezentujemy najnowsze akcesoria dla posiadaczy pickupów.

Nowa linia produktowa Camp Ranger

W skład zestawu wchodzi przestronny namiot oraz komfortowy, wysokiej jakości materac. Jednym z głównych atutów obu jest łatwość w przechowywaniu i utrzymaniu czystości. Namiot spakowany w poręczną torbę z łatwością schowamy za siedzenie, a materac składany "w harmonijkę" możemy spokojnie położyć na skrzynię ładunkową, zachowując przy tym maksimum miejsca na wszystkie pozostałe bagaże. Materac jest wykonany z 6 cm utwardzonej pianki tapicerskiej, nie odkształca się, a warstwa zewnętrzna jest pokryta przyjemnym w dotyku materiałem, odpornym na działanie warunków atmosferycznych. W ciągu dnia może pełnić rolę sofy, natomiast wieczorem po rozłożeniu zamieniamy przestrzeń ładunkową swojego auta na sypialnię. Wymiary materaca : 200 cm długości i 120 cm szerokości pozwalają na spokojny, wygodny sen. Namiot o wadze zaledwie 2 kg, zostanie z łatwością rozłożony i złożony w ciągu 2 minut.

 

Produkty Camp Ranger stanowią alernatywę dla drogiego wynajmu kamperów i przyczep kempingowych. Doskonale sprawdzą się zarówno w dłuższej trasie czy na krótkich weekendowych wypadach. Możemy zabrać i zamontować je w każdym miejscu - tradycyjnie na polu namiotowym, nad brzegiem jeziora w trakcie wędkarskiego wyjazdu czy też zupełnie spontanicznie w leśnej głuszy. Podróżowanie jest bezpieczne, przy jednoczesnym zachowaniu maksimum przestrzeni i wygody. Możemy spędzać urlop bez obaw o konieczność przebywania w zatłoczonych pensjonatach i hotelach, bez stania w kolejkach oraz pośpiechu związanego z godziną zameldowania lub wymeldowania w kurorcie.

 

Ofertę kierujemy przede wszystkim do osób aktywnych, pasjonatów sportu, zwiedzania czy górskich wędrówek, ale także myśliwych i wędkarzy. Nasze akcesoria świetnie sprawdzą się na długich eskapadach oraz w trakcie krótkiego wypadu na żagle czy ryby. Skorzysta z nich dosłownie każdy - fotograf pracujący nad sesją w plenerze czy rodzina z dzieckiem. Amatorzy wszelkich sportów wodnych mogą zrobić z niego przebieralnię i po wyjściu z wody wskoczyć żeby się przebrać, ogrzać czy po prostu odetchnąć od słońca i wiatru. Zarówno namiot jak i materac w żaden sposób nie ograniczają całkowitej ładowności auta. Kiedy nocą zamienimy swoje auto w sypialnię, wszystkie bagaże i sprzęt możemy przechować z przodu samochodu lub po bokach skrzyni.